Hakkımızda

EsPrivado

2017 yılında kurulan EsPrivado Turizm, kokartlı profesyonel rehberler ile deneyimli-genç kadrosuyla hizmet vermektedir. Kurucusu 15 yıldır incoming gruplara hizmet vererek yola başlamıştır. Turizm Acentemiz ““TURSAB” A sınıfı belgesine sahiptir. EsPrivado Turizm ile seyahat eden müşterilerimiz Yurtiçi ve Yurtdışı turlar ile harika anılar yaşadılar. Müşteri memnuniyetinin en ön planda tutulduğu firmamız ile standartların üzerinde bir kalite sunuyoruz.  Yenilikçi çizgimizi, güler yüzlü hizmetimizle, dünyaya açılan kapıların ayrıcalığını EsPrivado ile yaşayın.

Vizyonumuz: Yenilikçi anlayışımız ile Turizm sektöründe standartların üstünde hizmet vermek.

Misyon: Güler yüzlü anlayışımız ile müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak.

Hizmetlerimiz;

Yurtiçi – Yurtdışı Turları, Vize, Uçak Bileti, Kültür Turları, Gemi Turları, Otel Rezervasyonları, Tren Turları, Günübirlik Turlar, Özel Grup Turları, Okul Turları, Uçak Bileti, Hızlı Tren Bileti vb.

EsPrivado Uluslararası Turizm Olarak Enerjik ve Alanında Uzman Kadromuzla Ankara Çıkışlı Yurt İçi Ve Yurt Dışı Turlara Yeni Bir Soluk Getirmekte Ve Sizlere Uçak Bileti, Otel Konaklaması, M.I.C.E. ve Vize İşlemlerinde Kaliteli Hizmet Sunmaktayız.